تهران – شریعتی – بعد از پل سیدخندان – کوچه خندان – پلاک ۶ مرکز تماس 72318-021

بهترین روش تبلیغات برای اپلیکیشن

 

امروزه با وجود انواع روش های تبلیغاتی صاحبان کسب و کار، تبلیغات برای اپلیکیشن باید[…]مناسبترینو بهترین روش را جهت تبلیغ کالا و خدمات خود استفاده نمایند. با افزایش چشمگیر دستگاه های هوشمند و همچنین کاربران آن ، شاهد ظهور شیوه ی جدیدی در بازاریابی، به عنوان بازاریابی موبایلی هستیم . بازاریابی پیامکی یا اس ام اس مارکتینگ به عنوان بهترین و موثرترین روش های بازاریابی موبایلی می باشد .

تبلیغات برای اپلیکیشن

با وجود پیشرفت های اخیر در زمینه های تولید اپلیکیشن ، رقابت بسیار تنگاتنگ است. هنگامی که یک صاحب کسب و کار تصمیم به ساخت اپلیکیشن برای توسعه کار و یا بازاریابی می گیرد باید از یک سری استراتژی های برای این امر استفاده کند تا بتواند به نتیجه دلخواه خود برسد . با توجه به تعدد اپلیکیشن های تولید شده تبلیغات برای اپلیکیشن تا حدودی سخت می شود.

راهکارهای تبلیغات برای اپلیکیشن مانند بسیاری از جوانب بازاریابی دیگر باید مشتری محور بوده و بتواند خواسته‌های مشتریان را برآورده کند تا باعث جذب آنها شود.در ادامه مقاله به بررسی یک سری از این استراتژی ها می پردازیم.

حتما بخوانید : مزایای پنل پیامکی برای مشاغل گوناگون

شناسایی مشتری

شما به عنوان یک فروشنده باید مخاطبان خود را بشناسید و آنها را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهید.  با بازاریابی صحیح شما بهتر می توانید نیازهای آنها را شناسایی ودر رفع آن بکوشید. یکی از روش های تبلیغات برای اپلیکیشن ، بازاریابی پیامکی است. که این روش مشتری محور می باشد و هدف اصلی آن جذب مشتری و برآوردن نیاز آنها می باشد.

دنبال کردن مشتریان هدف

مشتریان کلیدی ترین رکن در صنعت اپلیکیشن هستند . هدف اصلی شما از تبلیغات برای اپلیکیشن خود باید بیشترین و بهترین خدمت رسانی و امتیاز که از طریق اپلیکیشن می توانید به آنها ارائه دهید باشد. شما باید با مخاطبینتان یک ارتباط دو طرفه داشته باشید.

شما می توانید با استفاده از پنل پیامکی از نظریات آنها آگاه شوید و یا به آنها پیشنهادات وسوسه انگیز تخفیف ویژه ، بن خرید و … را بدهید . با این اقدامات درجهت تبلیغات برای اپلیکیشن خود، اپ شما خیلی سریع رشد کرده و در بازار معروف می‌شود و در صدر لیست اپلیکیشن‌ها قرار خواهد گرفت.

 

استفاده ازتکنولوژی موبایلی در تبلیغات برای اپلیکیشن

اکثریت کاربران دارای گوشی های هوشمندی هستند که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند. ایجاد وب سایت ها و همچنین کانال هایی درپیام رسان های مختلف می تواند ایده مناسبی جهت تبلیغات برای اپلیکیشن شما به حساب آید. اما یکی از بهترین تکنولوژی های موبایلی برای تبلیغات ، ارسال اس ام اس انبوه از طریق پنل پیامکی می باشد .

هر موبایلی قابلیت دریافت پیامک تبلیغاتی را دارد و از طرفی پیامک های تبلیغاتی ارزان و با صرفه میباشند. تبلیغات پیامکی جز پرنفوذترین و اقتصادی ترین سیستم هایی است که مخاطبان شما می توانند از آن استفاده کنند. آمار و ارقام دیده شدن پیامک بسیار بالاست. تقریبا ۹۸درصد از پیامک های تبلیغاتی شما دیده می شوند.

شبکه های اجتماعی

حتی با وجود شبکه های اجتماعی که اغلب مردم فکر میکنند می تواند پاسخگو باشد پیامک تبلیغاتی رتبه بالاتری دارد. یکی از مزایای استفاده از پیامک تبلیغاتی این است که هزینه های شما بسیار کاهش می یابد. همچنین شما میتوانید با استفاده از سامانه پیامکی لینک مستقیم دانلود اپلیکیشن خود را به مخاطبان ارسال کنید که میتواند درمسیر تبلیغات برای اپلیکیشن شما نقش بسزایی ایفا کند .

تبلیغات برای اپلیکیشن پیش از انتشار

با استفاده از یک راه ارتباطی دو سویه شما میتوانید نیازسنجی پیش از تولید محصول را داشته باشید و فیدبک آن و میزان اثر بخشی محصولتان را بسنجید. بعلاوه شما با به کار گیری این روش از علایق ونیازمندیهای مشتری هایتان آگاهی پیدا کرده و از آنها در راستای تولید و ایجاد اپلیکیشن استفاده می کنید.

اگر صاحب اپلیکیشنی هستید که مانند آن قبلا در بازار وجود دارد، سعی کنید کاربردهایی متفاوت به آن اضافه کنید تا نظر مردم را جلب کنید در این صورت شما می توانید با تبلیغات برای اپلیکیشن ، پیش از انتشار یافتن در ذهن مردم نیز ماندگار شوید و بلافاصله بعد از انتشار اپلیکیشن تان در اولین روز، افراد زیادی از آن استقبال خواهند کرد.

 

اهدای کد تخفیف روشی مناسب در تبلیغات برای اپلیکیشن

 کاربران اپلیکیشن در صورتی که بتوانند کمی از خرجشان کم کنند، به احتمال بیشتری با شما مشارکت خواهند داشت . در روزهای خاصی با ارسال پیامک و معرفی طرح های تخفیفی کاربران را به استفاده از اپلیکیشن خود ترغیب نمایید.

 

مشاوره و پیشنهاد کمک

تمام روش ها و کارهایی که درجهت تبلیغات برای اپلیکیشن  خود انجام میدهید قرار نیست به یک دکمه دانلود اپ منجر شود.کاربرانی هم که مشکلی دارند می توانید به آنها کمک کنید،نصیحت ارائه دهیدوکمی برایشان وقت بگذارید، دانلود  ها بعدا بعنوان تشکر به سمت شما سرازیر خواهد شد.

برگزاری مسابقه روشی دیگر در راستای تبلیغات برای اپلیکیشن

با طرح یک مسابقه و معرفی آن با ارسال اس ام اس برای تمام مخاطبین خود آن ها را مطلع سازید . از مخاطبان بخواهید یک کار خاص را انجام دهند و با هشتگ‌ عنوان مسابقه رقابت را در شبکه‌های اجتماعی انتشار دهند. در نهایت به برندگان دریک مراسم ویژه پاداش بدهید.

به خاطر داشته باشید که این کمپین‌ها بیش ازهرچیز درحوزه‌هایی موثرند که تمرکز زیادی از مشتریان هدفتان در آن ها وجود دارد. پایه‌های یک کمپین بازایابی نوین عبارت اند از:

  • ظاهر شدن
  • گیج کردن
  • روشنگری 
  • غیب شدن

قسمت هوشمندانه‌ی کمپین شما باید روشنگری باشد.

 

پیشنهاد اپلیکیشن آزمایشی رایگان

اگر اپلیکیشن شما پولی است میتواند آن را به صورت رایگان آزمایشی ارائه کنید تا اطلاعات کاربران احتمالی خود را جمع‌آوری کنید. این روش به تبلیغات برای اپلیکیشن پولی شما کمک بزرگی خواهد کرد. آنگاه به دنبال آنها بروید و از آنها بپرسید که می‌خواهند در برنامه پولی ثبت نام کنند یا خیر؟  با آن ها ارتباط برقرار کنید تا بتوانید آن ها را وارد کار کنید.

 

تبلیغات برای اپلیکیشن در وب سایت

اگر کسب و کارتان وب سایت دارد حتما از آن استفاده کنید و یا اگر وب سایتی ندارید حتما به فکر ایجاد آن باشید. داشتن یک وب سایت در تبلیغات برای اپلیکیشن به شما کمک می کند. بالاخره مشتریان شما در صورتی که به کسب و کارتان علاقه مند باشند روزی به وب سایت شما سر خواهند زد.

حتما بخوانید : چگونه یک وب سایت داشته باشم؟

 

Back to top
Call Now Buttonمرکز تماس