تهران – شریعتی – بعد از پل سیدخندان – کوچه خندان – پلاک ۶ مرکز تماس 72318-021

“ارسال پیامک انبوه با سیم کارت”

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت : 

اگر شما هم بدنبال تبلیغات گسترده هستید حتما از مزایای بازاریابی پیامکی هم شنیده اید . بهترین گزینه برای ارسال پیامک های تبلیغاتی شما استفاده از پنل ارسال پیامک است  اما همیشه در این میان برای استفاده کنندگان از پنل یک نگرانی وجود داشته است و آن هم لیست سیاه مخابرات است.

 

قطعا شما هم همانند خیلی از افراد، از عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی توسط شماره‌هایی که در لیست سیاه مخابرات هستند دچار نگرانی هستید.

چرا که اگر پیامک های تبلیغاتی برای افراد لیست سیاه ارسال نشود، پس بخشی از بازاریابی پیامکی شما ناتمام می‌ماند.

 

در این مقاله قرار است به شما توضیح بدهم که روشهای ارسال پیامک انبوه ، چگونگی ارسال پیامک انبوه با سیم کارت ، امکانات پنل ارسال پیامک انبوه با سیم کارت ، دلایل ارسال پیامک انبوه با سیم کارت


 روشهای ارسال پیامک انبوه

 

ارسال پیامک انبوه به دو روش صورت می گیرد. یک روش، ارسال با خطوط مجازی است و روش دیگر ارسال با خطوط واقعی (سیم کارت) است. خطوط مجازی خطوطی با سرشاخه های ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ و ۰۲۱ و ۰۲۶ هستند که سرعت ارسال بالایی دارند. خطوط واقعی نیز همان سیم کارت ها هستند که کاربران می توانند از طریق آن ها پیام خود را ارسال کنند.

 

بسیاری از افراد در لیست سیاه مخابراتی هستند و پیامک های تبلیغاتی را دریافت نمی کنند. از این رو خطوط مجازی جهت ارسال به خطوط بلک لیست، حتما باید به حالت خدماتی در آیند و از حالت تبلیغاتی خارج شوند. این پروسه، یک روند اداری طولانی مدت و سخت می باشد و برای افراد حقیقی و برخی افراد حقوقی که شرایط خدماتی سازی ندارند غیرممکن می باشد.

 

بسیاری از افراد به دنبال راهی هستند که در ارسال پیامک ، مشکلارسال به بلک لیست را نداشته باشند . عده ای ارسال با سیم کارتهای شخصی را انتخاب مینمایند اما واقعیت این است که در ارسال با سیم کارت شخصی باید مودمی تحت عنوان GSM تهیه شود که قیمتهای بالایی دارند ( از ۵۰۰ هزار تومان تا ۷ میلیون تومان ) و مودم نیز باید تا زمان ارسال روشن بماند.

 

در این نوع ارسال،مودم، توان ارسال پیامک به تعداد بالا را ندارد.  بدلیل سرعت پایین این روش در ارسال ، ساعت های طولانی ویاروزهازمان صرف شده که پیامک ارسال شود. همچنین سیم کارتی

که پیامک ارسال میکند بعد از چند بار ارسال،غیرفعال شده و دیگر

امکان ارسال را نخواهدداشت.

 

پس به صرفه ترین و بهترین راه حل کدام است ؟

 

ما به شما ارسال پیامک انبوه با سیم کارت در پنل پیامک لند را پبشنهاد مینماییم که با ثبت نام در پنل پیامک لند میتوانید با خیال راحت تبلیغات خود را به لیست سیاه مخابرات ارسال نمایید و از امکانات موجود در پنل بدون صرف هزینه ای اضافه تر به راحتی و به صورت رایگان استفاده نمایید.

    

 

چگونگی ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

 

در این روش، ارسال پیامک های انبوه از طریق دستگاه های قدرتمند مخابراتی که قابلیت اتصال چندین سیم کارت بصورت همزمان را دارد ارسال می شود. چرا که در ارسال با سیم کارت نمی توان با استفاده از گوشی تلفن همراه یا مودم های GSM معمولی بدون مشکل و با سرعت معقول اقدام به ارسال پیامک انبوه نمود.

 

شرکت پیامک لند با استفاده از مودم های مولتی پورت با سیم کارتهای متعددی این کار را با استفاده از پنل های پیامکی ویژه متصل به مودم ها، انجام می دهد که سرعت ارسال پیامک تا حد قابل قبولی افزایش یابد و شما بتوانید پیامکهای خود را با خیال آسوده به دست مخاطبین خود برسانید. فقط کافی است یکی از پنل های شرکت پیامک لند را در اختیار داشته باشید.

 

 

چند مزیت مهم  پنل ارسال پیامک انبوه با سیم کارت :

 • عدم نیاز به دستگاه GSM و همچنین خرید سیم کارت
 • ارسال به لیست سیاه مخابرات
 • دیده شدن پیامک ها بدلیل ارسال با سیم کارت
 • تاثیرپذیری بیشتر پیامک های تبلیغاتی
 • مخاطب قراردادن افراد هدف که همان مشتریان خواهند شد
 • سرعت مناسب در ارسال

 

حتما بخوانید : ارسال پیامک انبوه از طریق تلفن ثابت

 

 

امکانات پنل ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

 

پنل ارسال پیامک انبوه با سیم کارت متفاوت از پنل های دیگر می باشد و متمرکز بر روی ارسال به بلک لیست از طریق سیم کارت است. در این پنل با استفاده از روشهای مختلف ارسال و همینطور امکانات ویژه ای که در آن قرار داده شده است میتوان به راحتی به روشهای متفاوت ارسال را انجام داد و از امکانات پنل در ارسال پیامک انبوه با سیم کارت بهره برد.

 

 

امکانات پنل پیامک لند در روش ارسال پیامک انبوه با سیم کارت :

 

 • ارسال پیامک به صورت گروهی
 • ارسال پیامک از روی فایل
 • ارسال پیامک از روی نقشه
 • ارسال پیامک از روی کدپستی
 • ارسال پیامک هوشمند
 • ارسال پیام های صوتی
 • ارسال پیامک زماندار
 • استفاده از امکانات گزارش ارسال پیامک
 • استفاده از منشی پیامکی و پاسخگویی خودکار
 • و ..

 

 

دلایل ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

 

از زمانی که تعداد پیامک های تبلیغاتی افزایش یافت، موضوع بلک لیست یا همان لیست سیاه مخابراتی نیز به وجود آمد. با بیشتر شدن حجم این نوع تبلیغات ، آرام آرام تعداد شماره هایی که خود را در لیست سیاه مخابراتی قرار دادند افزایش یافته و دیگر به راحتی سابق نمی توان به همه شماره ها پیامک ارسال کرد.

 

با بوجود آمدن لیست سیاه مخابرات و روند روبه افزایش شماره ها در آن باعث شد ه است افرادی که به دنبال تبلیغات پیامکی بودند به دنبال ارسال پیامک انبوه با سیم کارت باشند. در ادامه چند دلیل برای اینکه ارسال پیامک انبوه با سیم کارت را انتخاب کنیم را یادآوری می کنیم:

 

۱– سیم کارت ها امکان ارسال به خطوط بلک لیست را دارند

اصلی ترین دلیلی که می توان برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت برشمرد، ویژگی امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات است. در ارسال پیامک های انبوه با شماره های مجازی اعم از ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۰۲۱ و … فقط زمانی می توان به لیست سیاه مخابرات پیامک انبوه ارسال کرد که از حالت تبلیغاتی خارج شده باشند و به اصطلاح به حالت خدماتی درآیند.

 

در تبدیل حالت خطوط تبلیغاتی به حالت خدماتی  روند انجام آن دارای شرایط خاص و مشکلی بوده که به راحتی امکان پذیر نیست. اما در ارسال با سیم کارت ها بدون هیچ محدودیتی امکان ارسال پیامک حتی به خطوط بلک لیست را دارند و تمامی افراد، پیامک های شما را دریافت خواهند نمود.

 

بلک لیست مخابرات چیست؟ 

 

 

۲-بیشتر دیده و خوانده شدن ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

 

حجم انبوه پیامک های تبلیغاتی با خطوط مجازی مثل ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و … موجب گردید که توجه مردم به این شماره ها کم شود و به محض اینکه این شماره ها را در صندوق ورودی پیامک های خود مشاهده کنند، حتی اگر دریافت هم کنند، آن را حذف می کنند.

 

اما در مقابل، اگر پیامک های تبلیغاتی با سیم کارت ارسال شوند، دریافت کنندگان با فرض بر اینکه ممکن است سیم کارت متعلق به شخص خاصی باشد، حس کنجکاوی آن ها برای دسترسی به متن پیامک تحریک می شود و در نتیجه پیامک مورد نظر خوانده می شود.

 

خوانده شدن پیامک های تبلیغاتی همان نتیجه ای است که از ارسال پیامک انبوه می توان انتظار داشت و هدف اولیه و اصلی ارسال پیامک است.

 

۳– مخاطب قراردادن افراد هدف که همان مشتریان خواهند شد

 

تحقیقات و تجربه نشان داده است که ارسال کنندگان پیامکهای تبلیغاتی از ارسال به لیست سیاه مخابرات بازخورد بهتری نسبت به سایرین داشته اند. بدون تردید مخاطبان اصلی تبلیغات بیشتر همان افرادی هستند که شماره خود را در لیست سیاه قرار داده اند.

 

لیست سیاه مخابرات به نسبت دیگر مخاطبان ، پیامک های تبلیغاتی بسیار کمتری دریافت میکنند. چنانچه با این پیامک هایی که از سوی شما با سیم کارت ارسال می شوند مواجه شوند؛ در صورت نیاز حتما مشتری شما خواهند شد.

 

 

 

حتما بخوانید : پشتیبانی ۲۴ ساعته 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to top
Call Now Buttonمرکز تماس